Пневматичний висіваючий пристрій APV для підсіву сидератів та внесення гранульованих добрив

Вінниця, Вінницька обл 100 грн

1 місяць тому ID #9

Опис

QR CODE
APV - це абсолютно професійна машина для висівання проміжних культур за один робочий прохід одночасно з обробітком ґрунту. Пневматичний висіваючий пристрій місткістю від 120-до 1600 л володіє достатньою потужністю і одночасно дозволяє економити гроші при обробці грунту, так як цей пристрій можна монтувати на культиватор. За допомогою PS M1 можна сіяти траву, ріпак, все дрібне насіння, а також фуражну жито і пшеницю! Так само за допомогою спеціального оснащення можна вносити мікрогранулянти і пестициди.

Пневматичні висіваючі пристрої покривають практично всі випадки застосування в сучасному сільському господарстві. Точне дозування здійснюється за допомогою посівного валу. Внесення на невеликій відстані від поверхні грунту за допомогою шлангів і відбійних щитків дає рівномірну укладку насіння сидератів, підсіву різних культур, додаткового посіву трави і багато іншого.

Сфери застосування у сівалки для підсіву трав дуже широкі! Купуючи один раз модель PS ви зможете вирішити кілька завдань: підсівати трави для укосу, висівати сидеральні трави для зняття напруги в грунтовому шарі глибиною понад 1 метр і насичення ґрунту азотом, можливість внесення мікрогранул безпосередньо при обробці грунту або посадці, внесення пестицидів.

А тепер більш детально опишу машину PS M1.

За допомогою дозуючої котушки з електричним керуванням посівний матеріал потрапляє в повітряний канал, куди він з пластикових шланг подається на відбійні щитки під дією електричного вентилятора. Завдяки цьому навіть при вітрі забезпечується точний розподіл посівного матеріалу! Електричний вентилятор забезпечує подачу матеріалу на ширину не більше 6 метрів.

Сівалки для дрібнонасінних трав так само можна дообладнати гідравлічним приводом, що забезпечить збільшення норми висіву вдвічі і дозволить працювати з шириною захвату до 12 м, бажано при цьому відразу збільшити кількість випускних отворів з 8 до 16 шт, або 32-х виходів.

Принцип дії пневматичного висівного пристрою наступний: В бункері для посівного матеріалу знаходиться насіння, далі воно подається на дозуючий вал і повітря направляє насіння по насіннєпроводу до розкидаючих пластин. Все геніальне просто!

Підведемо підсумки:
Точне внесення навіть у вітряну погоду
Можливість монтажу на різному устаткуванні
Точний поперечний розподіл матеріалу по всій ширині захоплення
Економія часу і засобів
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР В УКРАЇНІ – ТОВ АЛЬФАГРО
Контактна особа: Іван Соляр, 067 431 62 81, i.soliar@alfagro.com.ua

Коментарі 0

Коментар пока не добавлений