Гербіцид Євро-Лайтнінг БАСФ

Томаківка, Дніпропетровська обл 10 949 грн

1 місяць тому Новий Продаю ID #336

Опис

QR CODE
Високоефективний післясходовий гербіцид Євро-Лайтнінг БАСФ із системною та ґрунтовою дією. Захищає посіви соняшнику по системі Clearfield.

Препарат має значні переваги:
широкий спектр дії;
одноразова обробка;
знищення злакових та дводольних бур’янів, включаючи найпроблемніші (вовчок, осот, амброзія);
легкий у застосуванні;
опади не впливають на результат, добре поглинається через листя та кореневу систему;
довготривала ґрунтова дія;
можливість використання в системі з мінімальним та нульовим (no-till) обробітком ґрунту.

Препаративна форма являє собою водний розчин. Купити гербіцид Євро-Лайтнінг у нашій компанії можна у різній тарі.

Основні характеристики
При потраплянні препарату на рослину, його активні речовини Імазамокс, 33 г/л та Імазапір, 15 г/л, швидко поглинається листям і проникають в рослину через коріння.
Проходячи тканинами рослини, вони блокують утворення ензиму ацетолактатсинтетази (АLS). Він є тільки у рослин та бактерій, являється стимулятором біосинтезу таких незамінних амінокислот як валіна, лейцина та ізолейцина. Блокування утворення цього ензиму призводить до загибелі небажаної рослинності. Ефективно гербіцид соняшнику Євро-Лайтнінг проявив себе у боротьбі з однорічними дводольними та злаковими, а також із деякими багаторічними бур’янами. Технологія Clearfield відмінно показала результати проти звичайних та злісних карантинних бур’янів. У компанії Бізон-Тех можна надто прибутково купити гербіцид Євро-Лайтнінг – ціна пропонується згідно з ринковими умовами. Застосування Високо ефективна дія гербіциду проявляється при найбільш активному рості та вегетації бур’янів за сприятливої температури.

Коментарі 0

Коментар пока не добавлений